V poslednej dobe sa do povedomia širokej verejnosti dostáva americký herec Tom Lenk. Obrovský úspech a stále narastajúci počet fanúšikov si však nevyslúžil účinkovaním vo filmoch, ale niečím úplne iným. Vtipný chlapík totiž veľmi presvedčivo paroduje svetové celebrity, pričom jeho originálne príspevky doslova ovládli Instagram!

Tommyho tvár môžu diváci poznať napríklad zo seriálu Buffy, premožiteľka upírov, kde sa ocitol v jednej z vedľajších úloh. Napriek tomu, že si už zahral vo viacerých seriáloch, v tomto smere sa mu výraznejšie úspechy dosiahnuť nepodarilo. Herec sa preto rozhodol vykročiť úplne inou cestou a pustil sa do parodovania svojich kolegov! Jeho pozornosti tak neunikli tie naslávnejšie hollywoodske celebrity vrátane vojvodkyne Meghan Markle!

tommy lenk meghan markle

Sympaťák nemá problém napodobniť ani drahé a luxusné róby, ktoré si svojpomocne vyrába pomocou najrôznejších materiálov. Pomáhajú mu v tom bežné veci z domácnosti, ako napríklad igelit, plasty či dokonca staré odpadky. Chlapík každý výtvor zverejní aj na sociálnej sieti, pričom neváha označiť osobnosť, ktorej námet si požičal. Fanúšikovia sa na jeho fotografiách skvele bavia, o čom svedčí i fakt, že Tommyho Lenka sleduje na Instagrame už takmer pol milióna ľudí z celého sveta!

Lenk ako Jessica Biel

tommy lenk jessica biel

Lenk ako modelka jp gaultier

tommy lenk parodia

Lenk ako Jennifer Lopez

lenk jennifer lopez

Lenk ako Jared Leto

lenk jared leto

Lenk ako Cate Blanchett

lenk cate blanchett

Zdroj/Foto: Instagram