Karel Gott (78), jeden z najobľúbenejších umelcov v Česku, ale aj na Slovensku, sa desiatky rokov snažil utajiť svoje romantické tajomstvo. Výnimočný vzťah s inou ženou by totiž mohol ohroziť jeho rodinu a u fanúšikov by sa šmahom ruky mohol z milovaného idola stať nenávideným zlatým slávikom.

Na verejnosti sa majstro objavuje výlučne so svojou manželkou Ivanou (41), ktorá ho sprevádza na všetkých akciách a ani na sekundu sa od neho neodtrhne. Práve ona bola jeho najväčšou oporou, keď Karlov život visel na vlásku. O to viac je šokujúcejšie vyjadrenie bývalého bulvárneho novinára Pavla Novotného.

Práve on sa rozhodol prezradiť Karlovo najväčšie tajomstvo na sociálnej sieti. ,,Karel má oficiálne Ivanu, ale neoficiálne už veľmi dlho trávi svoj čas s inou ženou, s ktorou mu je veľmi dobre a ku ktorej sa môže uchýliť. Cíti k nej dôveru a je rád, že je milovaný. Naozaj mu to prajem, lebo si to zaslúži. Ivana je dobrá opatrovateľka, ale semetrika,“ šokoval verejnosť novinár.

Média začali okamžite pátrať po údajnej milenke hviezdneho speváka a dostali sa k menu Alice Kovácsová (51), ktorá je známa grafička a zrejme je aj Karlovou životnou partnerkou. Záhadná žena je však tiež zadaná a s hercom Ondřejom Havelkom má dve deti. Je otázne či informácie, ktoré získal český novinár, sú overené. No o tomto bizarnom vzťahu sa hovorí už dlhé roky v zákulisí šoubiznisu, pričom z úcty pred ,,božským Kájom“ radšej všetci mlčia.

Alice Kovácsová

Zdroj: blesk.cz, prask.nova.cz  |  Foto: Facebook