Prvý farmársky duel priniesol hneď niekoľko šokov. Najväčším z nich bol zrejme nečakaný odchod jednej z duelantiek z hospodárskeho statku. Stalo sa tak tesne pred samotným súbojom o postup, pričom o jej úniku údajne nevedeli nielen ostatní farmári, ale ani prítomní dozorkonajúci ľudia z ochranky.

Najčastejšou otázkou zo strany divákov bola tá, ako sa podarilo Lenke Horníkovej (20) opustiť Farmu bez toho, aby ju ktokoľvek spozoroval. Z bezpečnostných dôvodov (nielen celebritných účinkujúcich) sú v priestoroch statku rozostavané kamery a celý objekt je prísne strážený SBS službou. Ako sa teda vystrašenej mamičke podarilo utiecť a ako sa vôbec dostala až domov?

Lenka pred nástupom do duelantskej chatky netajila strach a obavy. „Ona prišla za mnou a povedala mi, že tam je seno a samé žaby, že ona tam spať nebude,“ priznala neskôr druhá duelantka Michaela Štefániková (33). A svoj sľub aj dodržala.

Slobodná mamička z Trnavy nezvládla psychický nátlak a počas noci odišla bez svojich osobných vecí. Nebola v tom žiadna veda, jednoducho a bez akéhokoľvek povšimnutia sa mala prebrodiť vysokou trávou a lesom. Výhodou mohla byť aj jej malá výška, vďaka ktorej ju bolo v húštinách prírody zrejme ťažšie vidieť aj na kamerách.

A keďže k farme vedie niekoľkokilometrová cesta bez osvetlenia, prekvapenie neskrývala ani moderátorka Evelyn či ľudia z Markízy. „Takéto niečo sa nám stalo prvýkrát. Areál nakrúcania je však otvorený a pomerne rozľahlý, a tak je nemožné mať pod kontrolou kompletne celú plochu,“ reagovala PR manažérka Markízy Michaela Hircová.

Na povrch vyplávali aj informácie zo zákulisia. Kvôli Lenkinmu rozhodnutiu mali prísť o prácu aj tí najpovolanejší, čo sa týka bezpečnosti na statku. „Keď zmizla, všetci ju dlho hľadali. Mysleli si najprv, že sa iba niekde stratila. No potom im došlo, že musela zdrhnúť. Napokon ju chytili na ceste. Ochrankári totálne zlyhali a po tomto incidente ich televízia komplet vymenila. Dievčine sa mohlo večer čokoľvek stať,“ znejú slová nemenovanej osoby zo zákulisia štábu.

Viac informácií o tom, ako prebehol prvý DUEL na Farme, nájdete >>>TU<<<

 

Foto: YouTube, Instagram l Video: Streamable.com/YouTube l Zdroj: Pluska.sk