Známa influencerka a príležitostná herečka Zuzana Žilinčíková sa prednedávnom podelila o radostnú novinu. Spoločne so snúbencom sa pripravuje na nastávajúcu rodičovskú rolu. Zoltán je zjavne šťastný chlap, keďže ho tehotná Zuzanita zvykne doma vítať v poriadne dráždivom oblečení.

Nie každá tehuľka dokáže nabrať toľko odvahy ako niekdajšia hviezda šou Take Me Out, kde perlila nezabudnuteľné hlášky. Zuzanitu na Instagrame sleduje takmer 100-tisíc priaznivcov, ktorí sa dočkali vábivého prekvapenia.

zuzanita tehotná

Na svoje si prišlo predovšetkým pánske publikum, no obdiv vyjadrili i poniektoré dámy. V posledných dňoch sa totiž na profile novopečenej čiernovlásky zjavujú mimoriadne smelé tehotenské príspevky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hviezda jojkárskych projektov sa podelila o skutočnosť, že svojho budúceho manžela zvykne vítať vo zvodnej spodnej bielizni pozostávajúcej z vyzývavého body či podväzkov. Bruško taktiež predviedla v celotelových sieťovaných šatách, pod ktorými nemala nič oblečené. Na takýto štýl sa veru každá budúca mamina neodhodlá!

Odvážne pózy tehotnej Zuzanity si pozriete —TU—

zuzanita

Zdroj|Foto: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a