Zuzana Plačková je v očakávaní svojho prvého vytúženého dieťatka. Žiaľ, ako mnoho ďalších mamičiek, tak aj známu infuencerku počas tehotenstva sprevádzajú zdravotné komplikácie, kvôli ktorým sa vo večerných hodinách presunula do nemocnice. 

Úspešná podnikateľka sa už týždne fanúšikom na sociálnych sieťach sťažuje na nočný dusivý kašeľ – ten ju neopustil ani počas nedávnej dovolenky v Turecku. Zuzana si tak zaobstarala inhalátor.

Po ďalšom programom nabitom dni sa tentoraz Plačková prihovorila sledovateľom na Instagrame z Kramárov. ,,Takže ešteže som si urobila mihalnice, obočie a nové nechty na to, aby som skončila v nemocnici a outfit na Box si môžem dať ako pyžamo,“ vystrašila večer obdivovateľov kráska v požehnanom stave.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<

,,Ďakujem za správy! Budeme v poriadku s miminkom, len potrebujeme krv a bude dobre,“ ozvala sa neskôr budúca mamička. ,,Aspoň už viem, prečo som sa cítila zle poslednú dobu. Slabá a hlavne aj ten kašeľ bol tým zapríčinený. Dajú nás dokopy a pôjdeme spokojne domov,“ uviedla na margo svojho zdravotného stavu potetovaná brunetka, ktorá by mala dieťatko priviesť na svet približne o 2 mesiace.

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova