Po ohlásení najradostnejšej správy o očakávaní prvého potomka vyvolala okolo seba obľúbená moderátorka doslova ošiaľ. Veronika Cifrová Ostrihoňová tak už o pár mesiacov manželovi Sajfovi porodí vytúžené bábätko – a bude to chlapec alebo dievča? Plavovláska má na to jasné odpovede!

Budúci rodičia prednedávnom slovenskú verejnosť poriadne vystrašili, keď sa ukázali počas dovolenky na Srí Lanke, kde obyvatelia momentálne bojujú s následkami hrozivých útokov. Úspešní moderátori a YouTuberi sa ale, našťastie, od postihnutej oblasti nachádzali dostatočne ďaleko, vďaka čomu si známa tehuľka dopriala zaslúžený relax i pohodlie.

Veronika sa fanúšikom ukázala aj počas cvičenia jógy, a to v póze, akú by zvládla asi len máloktorá žena. Fotka však okamžite otvorila priestor pre zvedavé dotazy ľudí, čakajúcich na akékoľvek informácie o nenarodenom bábätku. Otázkami týkajúcimi sa pohlavia sa však Sajfova láska zaskočiť nenechala.

veronika ostrihonova

,,My už vieme a ostatným zatiaľ prekvapenie,“ stroho odvetila budúca mamina na otázku, či čaká chlapca alebo dievča. Priaznivci sa ale diplomatickou reakciou odbiť nenechali a dobiedzali ďalej. ,,Myslím, že dievča,“ Verču podpichla jedna z obdivovateliek. Aj na túto poznámku mala ale kráska v rukáve pripravenú odpoveď, ktorá niektorých ľudí poriadne prekvapila.

,,To mi povedal aj jeden člen personálu na Srí lanke, lebo som vraj ošpatnela,“ moderátorka si zavtipkovala na vlastný účet. Hoci sa objavilo viacero názorov, že Veronike v brušku rastie malá slečna, po jej slovách sa fanúšikovia okamžite ohradili tým, že známej blondínke tehotenstvo naopak veľmi pristane a to, že ošpatnela, určite nie je pravda.

sajfa veronika

veronika ostrihonova

Zdroj: Instagram/veronikaostrihonova | Foto: Instagram/veronikaostrihonova, Sajfa