Celé Česko a Slovensko obletela šokujúca pikoška zo sveta šoubiznisu! Ako inak, týka sa aktuálne najmedializovanejšieho páriku Jasminy Alagič a Patrika Vrbovského. Aká je však skutočná pravda? Nie je to len ďalšia z mnohých „kačíc“?

Príliš zamilovaný Rytmus. Toto je veta, ktorá pobavila známeho rapera natoľko, že na nej založil svoj vlastný merch oblečenia. Po oznámení vzťahu so slovenskou moderátorkou totiž utržil množstvo kritiky za to, že po rozchode s Darou Rolins našiel lásku k inej žene priskoro.

Nedávno sa však na povrch dostali nové informácie o možnom tehotenstve módnej ikony Jasminy Alagič. Túto vlnu nakopli príspevky samotného Rytmusa pýtaljúceho sa svojich sledovateľov jasnú otáku: Že budeme mať peknučké deti?“ 

V tomto duchu pokračovala aj jeho druhá polovička. Jasmina totiž zverejnila vtipný záber, ktorý dostala ako dar od priateľky a moderátorky Fashion TV Dominiky Ducovej. Tá má na upravenej snímke stvárňovať potomkov známej dvojice. 

Po týchto náznakoch prišiel rad na novinárov, ktorí sa snažili zistiť, čo je za týmito na prvý pohľad nevinnými žartíkmi. „Jasmina je podľa všetkého tehotná. Hovorí sa to v partii blízkych kamarátov Rytmusa. Jeden aj druhý sú však ešte vo vyjadreniach veľmi opatrní, keďže je to čerstvé,“ prezradil pre Plusku.sk človek z Rytmusovho okolia.

Nič ale nie je isté. Moderátorka Superstar o svojom zdravotnom stave zatiaľ neprehovorila, čo sa týka aj kontroverzného interpreta. Zostáva tu však jedna nezodpovedaná otázka: Prečo by potvrdila svoju účasť v šou Tvoja tvár znie povedome? Ide o fyzicky a časovo náročný projekt, ktorý by v druhom stave zvládala s veľkými problémami.

jasmina rytmus

Foto: Instagram