Jojkárska moderátorka Soňa Skoncová zažíva najčarovnejšie obdobie v živote, keďže sa stihla v priebehu jediného roka zasnúbiť aj počať prvého potomka. Všetko sa udialo vo vzťahu so snúbencom, s ktorým sa stretávajú už od teenagerských rokov, čo je v dnešnej dobe poriadne nevídaný jav. Pozrite sa, ako sa sympatická dvojica spoločne časom rozvíjala.

Všetko sa to odštartovalo, keď mala atraktívna tmavovláska len 15 rokov. Keď začala randiť s mladým Robom Reisom, asi by len málokomu napadlo, že raz to spolu dotiahnu až do založenia rodiny.

sona skoncova

Od úvodných začiatkov nevinného románika uplynulo dlhých 19 rokov, čo zaľúbenci oslávili približne v polovici decembra. Dodnes po uši zamilovaná Skoncová, nosiaca pod srdcom prvé vytúžené bábätko, si výročie uctila vzácnym prierezom záberov z minulosti.

,,Pravé príbehy lásky nikdy nemajú koniec,“ znelo romantické vyznanie budúcemu manželovi, s ktorým si hviezda relácie Topstar prešla všetkými možnými zážitkami. Vtedy ešte len láskou pobláznení študenti sa napokon zmenili na budúcich rodičov, spoločne očakávajúcich dieťatko po takmer 20-ročnej vážnej známosti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

sona skoncova robo reis

sona skoncova tehotna

Zdroj|Foto: Instagram/Sonaskoncova