Obľúbená herečka Petra Vajdová vyvolala okolo seba za posledné obdobie nemalý mediálny rozruch. Po peripetiách s alkoholom či prevalení správy o tehotenstve a následnom tajnom sobáši s českým kamionistom Martinom sa ale zdá, že niekdajšia seriálová hviezda znovu nachádza pevnú pôdu pod nohami. Podľa nových informácií sa Peťa dokonca teší z návratu do práce.

Po tom, ako neter legendárneho herca Jozefa Vajdu skončila na protialkoholickom liečení, obrátil sa jej celý život naruby. No hoci by sa mohlo zdať, že populárna brunetka sa z problémov tak skoro nevyhrabe, opak je pravdou. Petra totiž na odvykačke stretla životnú lásku a prípravy na narodenie prvého potomka si spestruje pracovnými povinnosťami.

vajdova

Poslednú veľkú rolu herečka zažila v markizáckom trháku Búrlivé víno, kde sa preslávila ako veľká láska Vlada Kobielskeho, pričom tesne pred nástupom na liečenie ešte stihla zahviezdiť v tanečnej šou Let´s Dance. Od tej doby po tmavovláske nebolo na obrazovkách ani stopy. Už čoskoro by sa ale mohlo všetko zmeniť!

Petra sa vracia do práce

O návrate Petry Vajdovej na televíznu scénu informoval jej staronový kolega Dušan Cinkota, ktorý na sociálnej sieti uverejnil zaujímavú spoločnú fotografiu s tehotnou herečkou.

,,Po Avatarovi opäť spolu v dabingu,“ napísal Cinky ku krásnej snímke, kde budúca mamina po boku hereckého kolegu viditeľne žiari. Vyzerá to teda tak, že sa po náročnom životnom období obidvaja známi umelci usilujú o úspešný návrat do zabehnutých koľají, pričom postupne by sa mohli objaviť aj na obrazovkách či divadelných doskách.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vajdova
Zdroj: Instagram/DusanCinkota | Foto: Instagram/DusanCinkota, Facebook/BurliveVino, MartinHrncirik