Europoslankyňa Monika Beňová si napriek zrelšiemu veku doposiaľ užívala bezstarostné tehotenstvo. Ako viackrát prízvukovala, od lekárov dostala pri viacerých činnostiach absolútnu stopku, a tak sa vďaka oddychovému režimu úspešne prepracovala do siedmeho mesiaca. Tam sa ale objavila nepríjemná komplikácia…

52-ročná politička sa síce oznámením o očakávaní druhého potomka postarala ľuďom o nemalý šok, no už po krátkom čase jej tisíce fanúšikov začali priať len to najlepšie. Beňová o celom priebehu požehnaného stavu informuje publikum na sociálnej sieti, kde sa najnovšie objavila nečakaná prosba o radu.

monika beňová tehotná

Distingvovanú zástupkyňu Slovákov v Bruseli trápi zdravotný problém, ktorý by mohol naznačovať rozvinutie určitých špecifických ťažkostí, s akými prichádzajú do rizika hlavne staršie rodičky. ,,Chcela by som sa trochu poradiť. V posledných dňoch mi tŕpnu ruky, hlavne v noci, ale tak, že to fakt až bolí. Asi z chrbtice, lenže na masáž nemôžem ísť, povedal doktor. Tak ak máte nejaký osvedčený trik, posuňte ho, kočky,“ budúca dvojnásobná mamina požiadala ženské osadenstvo o pomoc.

V komentároch sa ozvali stovky žien, odporúčajúcich poslankyni najmä užívanie magnézia a iných vitamínových doplnkom, pričom sa najčastejšie skloňovalo ochorenie s názvom syndróm karpálneho tunela. Lekár údajne Beňovej povedal, že to celé musí proste len vydržať, a tak pevne veríme, že sa do blížiaceho pôrodu dcérky už žiadne vážnejšie nepríjemnosti nevyskytnú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Monika Beňová facebook

Zdroj|Foto: Facebook/Monika Beňová