Slovenská herečka Kristína Tormová sa len pred pár týždňami pochválila radostnou novinkou. Čoskoro sa z nej stane už trojnásobná mamička, a tak k roztomilým dvojičkám pribudne ďalší súrodenec. Ikona seriálu Som mama má však pre určitú skupinu žien poriadne ostrý odkaz!

Tormová sa najnovšie rozhodla pre radikálnu zmenu imidžu. A nie, nemyslíme tým čoraz viac narastajúce bruško. Úspešná herečka totiž siahla po novom vlasovom stylingu, a tak na jej ikonicky ryšavú či následne hnedú korunu krásy môžete rovno zabudnúť.

Kristina Tormova

Stala sa z nej blondínka! Čítate správne. Kristína vytiahla tmavé vlasy do úplnej blond a dnes je z nej doslova iná žena. Táto premena však zrejme zaskočila mnohé mamičky, podľa ktorých je v tehotenstve farbenie vlasov totálne tabu! Dôvodom majú byť pritom chemické látky dostávajúce sa do krvi matky po nanesení daného prípravku na kožu.

Kristina Tormova

Netrvalo dlho a budúca trojnásobná mamička zverejnila nečakaný odkaz, kde uzemnila všetky strach vyvolávajúce „tehuľky“. „Jasné! Prosím vás! Nefarbite si vlasy v tehotenstve! Je to nebezpečné a narodí sa vám dieťa vo farbe vašich vlasov,“ ohrádzala sa herečka s poriadnou dávkou irónie a humoru.

A čo si o tejto „tehotenskej problematike“ myslíte vy? Je farbenie vlasov počas druhého stavu neškodné alebo skutočne môžu byť prípravky pre bábätko nebezpečné? Dajte nám svoj názor vedieť do komentárov!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Kristína Tormová