Jasmina Alagič to už nevydržala. Po tom, čo známa moderátorka oficiálne potvrdila tehotenstvo so svojím snúbencom a najúspešnejším slovenským raperom Patrikom „Rytmusom“ Vrbovským, nastal v spoločnosti obrovský rozruch a na jej sociálnu sieť pribudlo množstvo mamičiek.

Po tom, čo Jasmina zverejnila záber, kde uviedla, že sa chystá začať s cvičením i počas prvého trimestra tehotenstva, nastal v radoch jej sledovateľov doslova ošiaľ. Toto vyjadrenie pobúrilo množstvo žien, podľa ktorých je priam neprijateľné, aby v tak skorom štádiu budúca mamička namáhala svoje telo vo fitness centre.

Alagič však nával týchto (zrejme dobre mienených) rád nevydržala a najskôr sa vyjadrila priamo v komentároch. „Som úplne zabudla, že teraz má ísť všetko bokom,“ bavila sa po tom, čo ju jedna zo žien upozornila v súvislosti s cvičením. „Tehotenstvo nie je choroba ani dôvod na to, aby sa žena úplne opustila,“ ohradila sa Alagič a zároveň dodala, že jej druhý stav nie je vôbec rizikový.

Netrvalo to ale dlho a po tejto smŕšti názorov mamičiek a tehuliek sa moderátorka rozhodla zverejniť video, kde verejne vyzvala všetky osoby s tendenciou radiť jej ohľadom vlastného dieťaťa. „By som to chcela vyhubiť ešte na začiatku a poprosiť, aby to prestalo,“ uviedla, pričom si celý záznam môžete pozrieť v článku nižšie!

Príspevok, ktorý vyvolal diskusiu

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Následná reakcia Jasminy Alagič

 

Video/Foto: Instagram/Jasmina Alagič