Moderátorka Jasmina Alagič žne jeden úspech za druhým, v dôsledku čoho jej fanúšikovská základňa raketovou rýchlosťou narastá. Tisícky priaznivcov tak s nadšením sledujú zmeny, ktorými momentálne tehotná Balkánka prechádza. Alagič najnovšie odhodila tričko a sledovateľov na sociálnej sieti prekvapila detailnejším záberom bruška.

Pôvabná snúbenica Patrika Rytmusa Vrbovského sa už pomaly ale isto pripravuje na dôležité životné okamihy. Okrem svadobných plánov má tiež kráska plnú hlavu synčeka, ktorého má priviesť na svet o pár mesiacov.

jasmina rytmus

Hoci sa Jasmina počas obdobia gravidity už neraz dočkala nezmyselných výčitiek či obvinení zo strany neprajníkov, že si celé tehotenstvo len vymýšľa, tmavovláska naďalej pokračuje štýlom sebe vlastným. Najnovšie tak odhodila zábrany a predviedla sa v póze bez trička, pričom si svoje tehotenské bruško nežne hladká.

Hoci je naozaj neuveriteľné, že Alagič ešte aj v druhom trimestri stále nijak zvlášť nepribrala, čo by jej, mimochodom, určite nejedna tehuľka mohla len závidieť, isté zmeny sú na tele bývalej hviezdy zo SuperStar už predsa len viditeľné.

jasmina alagic

Rytmusova láska si toto obdobie bezpochyby veľmi užíva, keďže hlavným obsahom jej príspevkov sa čoraz častejšie stáva práve tehotenstvo. Nové intímnejšie zábery „vykúkajúceho“ bruška sú tak jasným dôkazom toho, že budúca mamička počas druhého stavu zreje do krásy a na veľkosti či množstve pribratých kíl v skutočnosti vôbec nezáleží.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

jasmina alagic

Zdroj/Foto: Instagram/Jasmina_alagic