Už je tomu rok, čo sa rozišli cesty najsledovanejšieho celebritného páru v zložení Dara Rolins a Patrik Vrbovský. Krátko nato prázdne miesto po známej speváčke zaplnila moderátorka Jasmina Alagič, ktorá sa už spolu s Paťom aktuálne teší na príchod prvého bábätka. A takto nám budúca mamička rastie do krásy!

Presne počas Štedrého večera sa verejnosť dozvedela radostnú správu o tehotenstve známej moderátorky Jasminy Alagič, ktorá nosí pod srdcom prvé Rytmusove dieťatko. Ako sa pred pár dňami krásna Balkánka vyjadrila, o pár mesiacov sa spolu so svojou láskou stanú rodičmi malého „Bengora“.

Rovnako ako Jasmina, tak aj Paťo sa na malého drobčeka nesmierne teší, pričom z neho vyžaruje obrovská pýcha a hrdosť na svoju milovanú. ,,Najdôležitejšia žena môjho života. Nosi pod srdcom nášho syna. Našu krv, náš výtvor lásky. Viac pre mňa neexistuje!!!
Som pripravený byť dobrým otcom,“ napísal Rytmus k nádhernému záberu jeho tehotnej snúbenice v plavkách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Rytmus a Jasmina

Napriek tomu, že moderátorku poznáme ako jednu z najpríťažlivejších žien nášho šoubiznisu, v takejto zvodnej polohe sme ju doposiaľ ešte nevideli a najmä s tak plným dekoltom. Nuž, Jasmina sa nám krásne zaobľuje na tých správnych miestach – nejeden chlap bude pri pohľade na jej najnovšiu foto Paťovi závidieť!

Jasmininu zvodnú FOTO si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking, jasmina_alagic