Jedna z našich najlepších speváčok Dominika Mirgová neustále dokazuje, že srší novými nápadmi. Najnovší videoklip k piesni s názvom Je to ako má však priniesol fanúšikom veľké prekvapenie v podobe neprehliadnuteľného detailu. Má Domča v živote dôležitú novinku?

Pred pár hodinami uzrel svetlo sveta čerstvý klip, ktorý priaznivcov obľúbenej plavovlásky mimoriadne potešil. Ľudia ohodnotili nový song atraktívnej mamičky, vzniknutý za spolupráce s raperom Adissom, veľmi kladne, pričom ich zaujali najmä veselé tanečné rytmy doplnené o hravé a pestré scénky.

mirgova

Videoklip vznikol počas speváčkinej návštevy Londýna, kde si spolu s partiou skvelých kamarátov dosýta užila búrlivý život v anglickej metropole. V istom momente sa však vo videu objaví záber na pozitívny tehotenský test v rukách očividne potešenej a dojatej plavovlásky.

Test naznačujúci oznámenie najradostnejšej životnej novinky vraj ale patrí Domčinej dobrej kamarátke – speváčka sa zrejme takýmto spôsobom chcela s fanúšikmi podeliť o krásnu správu, ktorá jej urobila radosť. Budúcej mamine srdečne blahoželáme.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Mirgova

Celý videoklip Dominiky Mirgovej

Zdroj: YouTube, Markíza.sk | Foto: YouTube, Instagram/dominikamirgovaofficial