Už čoskoro budú štyria! Dominika Cibulková pred pár dňami informovala svojich fanúšikov, že nosí pod srdcom druhé bábätko. Zatiaľ je však stále poriadne aktívna – po návšteve Talianska, kde oslávila narodeniny kamarátky Dary Rolins a jej priateľa Pavla Nedvěda, zavítala na módnu udalosť!

Dominiku Cibulkovú vnímajú mnohí ako milovníčku luxusného oblečenia, ktorá neváha siahať aj po takých extravagantných kúskoch, aké by si iné ženy nikdy neobliekli. Odvaha bývalej profesionálnej tenistke nechýbala ani počas tehotenstva s dnes už dvojročným Jakubkom, kedy všetkých šokovala napríklad sieťovými šatami.

Inak to nie je ani pri druhom tehotenstve. Hoci v bežné dni nosí Domča klasiku, keď si vyrazí do spoločnosti, musí sa to niesť v hesle „všetky oči na mne“. Víkendová prehliadka Fashion LIVE! tak bola skvelou príležitosťou na to, aby sa mamička opäť raz navliekla do róby.

Slovenských módnych návrhárov prišla známa kráska podporiť v druhý deň. Pozornosť pútala midi čiernymi šatami z latexu z dielne Borisa Hanečku, v ktorých vyniklo i bruško. Svojej povesti módnej ikony neostala Dominika nič dlžná!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova, smotanka_official