Len nedávno sme vás informovali o staro-novom páriku v česko-slovenskom šoubiznise. Po krátkej pauze, ktorú sprevádzala poriadna dráma, sa na verejnosti opäť objavila dvojica zo Superstar Katarína Knechtová (37) a Petr Borkovec (19)

Po publikovaní ich spoločnej fotografie, ktorú si môžete pozrieť >>>TU<<<, vzniklo na sociálnych sieťach obrovské „boom“. Zatiaľ čo jedna strana zamilovaným holubičkám praje len to najlepšie, tí druhí sú kvôli vekovému rozdielu omnoho viac skeptickí. Dokonca sa našli i takí, podľa ktorých je za nečakaným návratom možnosť, že je známa speváčka v druhom stave. Aká je skutočná pravda?!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

O spoločnom dieťati sa po prvýkrát rozhodol prehovoriť samotný Petr v rozhovore pre český magazín Extra.cz. „O bábätku nemôže byť ani reč, to je úplná sr*čka,“ ostro poprel akékoľvek šance, že by sa z neho stal otec. Dôvodom pri tom má byť fakt, že Knechtovej mladá láska nemá za sebou ani maturitnú skúšku, a tak sa len ťažko vidí v úlohe rodiča, k čomu môžeme dodať len strohé „pane, vďaka!“.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/Katarína Knechtová, Petr Borkovec