Obľúbená diva Beyoncé pravidelne ohuruje nielen na pódiách počas vystúpení, ale aj na červených kobercoch či v súkromí. Tentokrát bola speváčka opäť neprehliadnuteľná a na známom festivale ukázala nielen svoj jedinečný cit pre módu, ale najmä svoje krásne tehotenské bruško.

Začiatkom februára 2017 prezradila Beyoncé svetu sladké tajomstvo, ktorým si čoskoro splní svoj dievčenský sen o veľkej rodine. Na svojom Instagrame zverejnila prvú tehotenskú snímku, ktorá doslova vyvolala ošiaľ po celom svete a „najlajkovanejšou“ fotkou sociálnej siete vôbec.

Aj keď si Beyoncé tehotenstvo doslova vymodlila, znemožnilo jej vystúpiť na prestížnom americkom festivale „Coachella“ v slnečnej Kalifornii. Organizátori však za ňu našli dostatočnú náhradu a Lady Gaga nakoniec poskytla publiku nezabudnuteľný zážitok. ,,Queen B“ sa napriek tomu obľúbenej akcie zúčastnila aspoň ako hosť a zábavu si užila v spoločnosti svojich najbližších príbuzných. Budúca trojnásobná mamička si obliekla prosté šaty, ktorými dokonale zvýraznila svoje rastúce bruško. Tie doplnila zlatými doplnkami a pomyselnou čerešničkou na torte boli jej zapletené vlasy, ktoré celkovému vzhľadu dodali ten správny „šmrnc“. Beyoncé opäť potvrdila, že v jednoduchosti je krása a vďaka požehnanému stavu doslova žiarila na všetky strany. :)

Beyoncé tehotenstvo naozaj pristane

Na festivale Coachella znova zažiarila

Foto: Instagram