Posledná klapka a odchod na materskú dovolenku! Mária Batalos sa po natáčaní troch sérií seriálu Oteckovia z deja plného zvratov definitívne vytratila, pričom jej posledný deň na „pľaci“ sprevádzali emócie a poriadna dávka nostalgie!

Obľúbená Mary v úlohe prchkej učiteľky v materskej škole nadobro skončila a na pľaci ju aktuálne strieda nová postava v podaní hereckej legendy Božidary Turzonovovej. Bartalos, ktorá sa už čoskoro stane mamičkou svojho prvého dieťatka, sa po roku a pol strávenom na obrazovkách neudržala a na rovinu prehovorila o posledných pocitoch.

Smútok a neprastávajúca nostalgia. Aj tak by sa dal opísať moment, keď Mária uvidela darček na rozlúčku venovaný od detských hercov. Tí si pre ňu počas natáčania pripravili malé prekvapenie, ktoré by si známa tehuľka najradšej odviezla rovno domov.

maria bartalos

Mala som také dojatie, že…. jednoducho, po tom dlhom čase odchádzam, že… také dojemné to bolo,“ Mária len darmo hľadala slová. Netajila sa však tým, že zo všetkého najviac jej budú chýbať práve deti. „S nimi sme si zažili naozaj taký zábavný veľmi pekný čas,“ zaspomínala si.

Okrem náhleho smútku z rozlúčky však herečka priznala aj fakt, že sa na nové obdobie v jej živote skutočne teší. Dokonca prezradila aj pravdu o tom, čo jej na prípravách nových epizód skutočne nebude chýbať. „Také tie naháňačky. Keď je ten deň taký rozbitý a možno tie ranné vstávania o piatej,“ opísala zákulisie zo sveta hercov.

Maria Bartalos

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Napriek tomu, že seriálová Linda už v deji nateraz skončila, Mary na Oteckov len tak nezanevrie. V závere rozhovoru pre Markízu totiž prezradila aj to, že si počas voľna na materskej plánuje pozrieť nové časti, kde už uvidíme malú Julku (Laura Gavaldová) či Tomáša (Marek Fašiang) bez nej. Ak jej to teda, samozrejme, rodičovské povinnosti dovolia.

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Oteckovia