Uplynulú sobotu ožili nové priestory Slovenského národného divadla slávnostnou udalosťou odovzdávania cien v ankete OTO. Mnohé dámy nášho šoubiznisu tak dostali jedinečnú príležitosť zažiariť v tom najlepšom svetle. Na akcii nemohla chýbať ani pôvabná moderátorka Jasmina Alagič – jej outfit sa ale stretol s rozporuplnými ohlasmi.

Snúbenica rapera Rytmusa rozhodne vie ako zaujať! Na výnimočný galavečer si zvolila žiarivé červené šaty z dielne vychýrenej módnej návrhárky Jany Pištejovej. Hviezda Fashion TV tak len dokázala, že na výber dokonalej róby má ten správny cit.

jasmina alagic

Prominentná tehuľka šatám prispôsobila celý zovňajšok – nesmeli chýbať parádna kabelka v zlatom odtieni či perfektné líčenie. Čo však ľuďom na Jasmine udrelo do očí asi najviac, boli jej vlasy. Prehnane „divoký“ účes sa totiž s veľkým pochopení u priaznivcov nestretol.

,,Škoda tých vlasov,“ ozvala sa jedna z fanúšičiek. ,,Ani mne sa nepáči účes,“ podporila ju ďalšia. ,,Tie vlasy by som si vedela aj inak predstaviť,“ znela ďalšia reakcia. Viacerí ľudia sa tak priklonili k názoru, že našuchorená hriva veľmi s elegantnou róbou neladila. Napriek vyčítavým poznámkam sa ale krásna moderátorka zaradila medzi dámy, ktoré sa na prestížnej akcii prehliadnuť rozhodne nedali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

instagram

Zdroj: Instagram/Jasmina_alagic | Foto: Instagram/Jasmina_alagic, Fashiontvcs