Zdá sa, že manželská kríza medzi známym českým párom je aspoň nateraz zažehnaná, Agáta si tak môže radostne užívať svoje tehotenstvo. Nedávnym záberom však česká celebrita odhodila akékoľvek zábrany a svetu sa ukázala nahá.

Jakub Prachař a Agáta Hanychová patria u susedov k párom, ktoré sa na stránkach bulváru objavujú pravidelne. Ich vzťah síce prešiel nedávno poriadnou krízou, keď sa prevalilo, že česká modelka možno čaká dieťa s niekým iným než so svojím manželom. Obaja však majú to najhoršie evidentne za sebou, o čom svedčia aj viaceré spoločné zábery na sociálnych sieťach.

Agáta si tehotenstvo skutočne užíva, je tiež presvedčená, že čaká dievčatko, keďže ako sama priznala, posledné mesiace jej vzhľad nevie zachrániť ani tona mejkapu.

Pred pár dňami sa s fanúšikmi podelila o neočakávaný záber, kde zhodnotila svoj výzor prirovnaním k slonovi. Je na ňom nahá, pričom na fotografii jasne vidieť rastúce tehotenské bruško, respektívne poriadne brušisko. Niet sa čo diviť, keďže Agáta je už v piatom mesiaci.

Foto: Instagram