Obľúbený markizácky trhák Oteckovia postupuje do ďalšej série. Medzitým sa však koná krátka vianočná prestávka, ktorú si herci krátia rôznymi originálnymi spôsobmi. Tvorcovia úspešného projektu už ale stihli oznámiť aj určité zmeny, ktoré nastanú v očakávanom pokračovaní.

Jednou z horúcich noviniek sa tak stala náhla informácia o radostnom očakávaní obľúbenej herečky Marie Bartalos. Hoci sú fanúšikovia talentovanej krásky z tejto úžasnej správy skutočne nadšení, jej ďalšie pôsobenie v seriáli je vážne ohrozené.

oteckovia

Momentálne prebieha pauza, z ktorej sa diváci veľmi netešia, a nové epizódy vynikajúceho seriálu sú naplánované až po Novom roku, pričom do deja by mali pribudnúť aj nové tváre. Najnovší príspevok na oficiálnom profile ostro sledovaného projektu však môže vyvolať mierne rozpačité reakcie.

Fanúšikovia sa ale napokon veľmi dobre pobavili na účet milovaných hrdinov, ktorí sa rozhodli komickým spôsobom zapôsobiť na publikum. Slávni herci sa totiž ešte počas Luciinho tehotenstva na chvíľu prevtelili do role nežného pokolenia, keď stvárnili najkrajšie obdobie v živote ženy. Fotkou však chceli fanúšikom vyjadriť svoju veľkú vďaku za pretrvávajúcu priazeň. Humorná snímka „tehotných“ Oteckov si tak v priebehu jedinej hodiny stihla získať tisíce lajkov, pričom vtipné komentáre stále pribúdajú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

oteckovia

Zdroj: Instagram/Oteckovia | Foto: Facebook/Oteckovia, Instagram/Oteckovia