Včera ovládla slovenské médiá horúca správa o tehotenstve mladej krásky zo seriálu Oteckovia. Obľúbená herečka Maria Bartalos tak pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko, pričom túto radostnú správu už aj sama potvrdila. Po nových zisteniach sa preto logicky naskytá otázka, akým smerom sa teraz bude jej skvele rozbehnutá kariéra uberať.

Sympatickú Mary máme v poslednej dobe možnosť sledovať veľmi často. V úspešnom projekte Tvoja tvár znie povedome sa vďaka skvelým výkonom prebojovala až do finále, pričom sa jej celú súťaž takmer podarilo vyhrať. Popri tom hviezdi aj v ostro sledovanom markizáckom seriáli Oteckovia, kde stvárňuje večne zaláskovanú Lindu, ktorá rozhodne nemá núdzu o nápadníkov.

oteckovia

Úspešnej herečke sa darí aj v súkromnom živote. Pár mesiacov po tom, ako sa náhle vydala za svojho partnera Adriána, totiž pre televíziu Markíza potvrdila informáciu o druhom stave. Táto novinka však určite do veľkej miery ovplyvní aj jej pôsobenie v slávnom seriáli. Ako informoval denník Nový čas – k tejto téme sa mal vyjadriť priamo jeden z členov štábu.

Na nevyjasnené otázky ohľadne ďalšieho pokračovania osudu seriálovej Lindy tak poskytol jasnú odpoveď. „Určite budú musieť zasiahnuť a nejaký ten scenár prepísať. Všetci sa budú snažiť vyjsť Márii v ústrety,“ informoval člen štábu, čím prezradil, že účasť Marie Bartalos na ďalšom nakrúcaní by nemala byť ohrozená. Je teda možné, že sa v obľúbenej snímke budeme môcť už čoskoro tešiť z ďalšieho rastúceho bruška.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

oteckovia

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Oteckovia