Mnohé nastávajúce maminky trpia pri pohľade do zrkadla – krásna postavička a osí pás sa postupne zaguľaťujú a sebavedomie každým týždňom klesá a klesá. Myšlienka na budúce bábätko však rýchlo usuší všetky slzy – a takisto aj pohľad na dekolt! Páni, Mamba Dasha by o tom vedela hovoriť…

Tehuľka Mamba už čoskoro privedie na svet svojho dlhoočakávaného potomka, na ktorého sa aj s priateľom veľmi tešia. Speváčka sa za svoje oblé bruško vôbec nehabí a nemá problém ho ani ukazovať svetu – Dashin Instagram zapĺňajú roztomilé, ale aj umelecké zábery jej tehotenského tela.

Mamba dokonca prehovorila do duše všetkým budúcim matkám, pre ktoré je ich postava na vrchole priorít: „Treba si uvedomiť, že týchto 9 mesiacov patrí proste tvojmu dieťaťu – si schopná sa preňho obetovať? Lebo keď už teraz nie a tvoja postava je pre teba dôležitejšia ako tvoje bábo, tak “mať dieťa” možno pre teba nie je tá najlepšia voľba.“ (Celé vyjadrenie >>>TU<<<)

mamba dasha

mamba dasha tony porucha

Brunetka sa však vôbec neopúšťa a svoj bezchybný imidž si udržiava aj počas tehotenstva. Klasické posilňovanie vymenila za tehotenskú jógu, vďaka ktorej je tak stále čiperná a plná energie. Dôkazom je viacero Mambiných fotografií v plavkách s viditeľne rastúcim bruškom. To ale prekvapivo nie je tým, čo si na snímkach všimneme ako prvé – speváčkin peckový dekolt by jej závidela aj Pamela Anderson! Tehotná alebo nie, Mamba Dasha je v plavkách stále kráľovnou leta.

Foto Mamby v ružových plavkách >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram