Barbora Balúchová, ktorá sa dostala do povedomia Slovákov vďaka druhej sérii speváckej súťaže Superstar, sa takmer pred dvomi rokmi stala mamičkou svojho prvého synčeka. Aktuálne ale blondínka bojuje s nie príliš príjemnou záležitosťou týkajúcou sa práve jej drobčeka.

Nie je tajomstvom, že otcom Alexandra Jána, syna Barbory Balúchovej, je známy slovenský podnikateľ, titulovaný označením multiotecko, Boris Kollár. Chlapček však vyrastá len s maminou, ktorá sa aktuálne snaží riešiť jeho zdravotný problém.

Napriek tomu, že v dnešnej dobe trápi problém s očami mnohých, väčšinou postihuje ľudí vo vyššom veku. Malý Alexander mu ale čelí od útleho detstva. „Tak, priatelia, dopadli sme tak, že môj drobec bude nosiť okuliare. Tak ako ja, keď som bola malá. A teraz potrebujem od vás radu – kde nájdem pekné rámčeky, nie krikľavé farby, pre dvojročné dieťa?“ bez okolkov priznala nešťastná Barbora a zároveň sa obrátila na fanúšikov s prosbou o radu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sympatická blondínka sa vyjadrila, že všetci v jej rodine nosia okuliare a aj ona sa narodila s očnou chybou, a preto chce mať zrak svojho syna radšej od malička pod kontrolou. „Takže sme chodili takto na prehliadky. Nepamätám si presne, v akom veku sme tam boli prvýkrát, ale toto bola tretia prehliadka a bude mať v januári 2 roky. A dnes sa potvrdilo to, že je krátkozraký, takže budeme nosiť okuliariky a dúfame, že sa to zlepší,“ dodala Barbora, ktorá verí, že sa časom Alexov zrak napraví.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/barborabaluchova, kollarboris