Len prednedávnom sme vás informovali o šťastí, ktoré na sociálnych sieťach prezentuje už dvojnásobná mamička Zdenka Predná (34r). Tá sa preslávila najmä v úplne prvej sérií šou Superstar, aktuálne je však žienkou domácou na plný úväzok!

 

Na povrch však vyplávali šokujúce informácie zo súkromia jej manžela Oskara Rózsa (43r), s ktorým má speváčka dve malé deti Oskara (3r) a Eliáša (1r). V dokumente Hrana sa totiž známy muzikant rozrozprával o hriešnej minulosti, počas ktorej podľahol tvrdým drogám.

V hlavnej úlohe bol heroín, ktorý zapríčinil aj smrť jeho nebohého priateľa Mareka Brezovského († 20). „Nikto z nás neuvažoval nad tým, že dobre, nedám si ten heroín, lebo si ho dám a zomriem, ideme, jasné, vyskúšať treba všetko, sa nenechám predsa zložiť nejakým heroínom, dajte,“ prezradil samotný Oskar, ktorého spomienka na tvrdé časy sprevádza dodnes.

V tom období sme si každý fetoval už sám, kapela nefungovala, my sme nehrávali, Marek inde kupoval heroín, ja som inde kupoval heroín,“ pokračoval v jeho spovedi. „Stretávali sme sa v škole na hodinách, keď tam vôbec niekto z nás došiel. Ja som sfetovaný hral biliard, celé to bola panoptikálna groteska s rozmazanými kontúrami, čisté šialenstvo,“ dodal otec dvoch synov, ktorý aktuálne žije bez akéhokoľvek návyku na tvrdých drogách a hriešnu minulosť nechal za zatvorenými dverami.

Foto: Instagram, Twitter l Zdroj: Cas.sk