Dvojica, ktorá spolu tvorila pár niekoľko rokov. Speváčka a tanečnica Layla a Majk Spirit k sebe „pasovali“ nielen vizuálne, ale aj hudobne. Verní fanúšikovia ich spojenie dodnes považujú za osudové a nejeden z nich by si prial, aby sa ich životné cesty opäť stretli.

Či bolo ich želenie vyslyšané, ukážu snáď nasledujúce dni. Podľa slov Majka Spirita, ktoré raper zverejnil na sociálnej sieti, je Layla stále jeho láskou: „Moja láska Layla robi takéto krásne svetríky, keby ti bola zima ❄?❄,“ komentoval Michal fotografiu, na ktorej sú obaja oblečení v teplých zvrškoch z dielne jeho niekdajšej (či azda aj súčasnej) priateľky.

Raper tvoril pár s dnes 31-ročnou kráskou sedem rokov! Hoci ani jeden z nich o spoločnej láske nikdy nechcel hovoriť, údajne dostal kopačky práve Majk od Layly! „Bola to jeho životná láska. Odvtedy žiadny dlhodobejší vzťah nemal,“ prezradil niekdajší zdroj informácií.

Hoci sa Majk ani Layla k narážkam na ich spoločný comeback nevyjadrili, je jasné, že by z nich bol opať krásny pár. Nie nadarmo sa hovorí, že stará láska nehrdzavie:-)

Majk Spirit a Layla

Layla

Zdroj: Instagram