Kvetka Horváthová patrí medzi najväčšie televízne stálice. Hoci sympatická moderátorka v poslednej sérii Farmy schytala nečakanú stopku, jej priazeň u divákov kvôli tomu rozhodne neklesla. Včera sa dokonca objavila na veľkej markizáckej média párty, kde sa predviedla ako dokonalá kočka!

Obľúbená tvár relácie Teleráno je dobre známa vďaka bohatej charizme a pozitívnej energii, ktorou je vždy doslova nabitá. Nielen na obrazovkách, ale i v súkromí sa Kvetka prezentuje ako nežné žieňa rozdávajúce srdečné úsmevy na všetky strany.

kvetka horvathova

Sympatická moderátorka vie ale niekedy aj parádne prekvapiť. Hoci Kvetku všetci poznáme skôr ako krehkú a elegantnú dámu, keď to situácia vyžaduje, razom zo seba dokáže vykúzliť zvodnú dračicu. Včerajším slávnostným večerom tak publikum sprevádzala v outfite, aký u nej bežným zvykom nebýva – usmievavej blondínke to však náramne pristalo.

O tom, že sa známa plavovláska rozhodne radí medzi krásne ženy, niet pochýb. Avšak pri pohľade na jej nové zábery z posledného obdobia to vyzerá tak, akoby sa populárnej kráske podarilo akýmsi záhadným spôsobom zastaviť čas. Včera večer svojím vzhľadom doslova vyrážala dych. Odetá do zvodných šiat s leopardím vzorom a s čiernymi zamatovými lodičkami totiž Horváthová pôsobila ako se*y dvadsiatnička, ktorá celú miestnosť okamžite rozžiarila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

kvetka horvathova

Zdroj/Foto: Instagram/kvetkah