Ženy, matky, budúce matky a niekedy dokonca ani mužské pohlavie nedokázalo pochopiť správanie sa fitnesky Chontel Duncan. Aj počas vysokého štádia tehotenstva totiž stále posilňovala, a preto aj v deviatom mesiaci vyzerala takmer ako v piatom. Pri fitneske bol však zásadný rozdiel, že sa stravovala normálne, čo sa o Camile Castello nedá povedať ani náhodou! 

Camila Castello so svojím manželom Akahim Ricardom vyznávajú životný štýl bretariánstva, a teda sa živia vzduchom a energiou z vesmíru. Áno, možno to znie čudne, ale pre rodičov dvoch detí je to spôsob života, ktorý vedú už 9 rokov. Camila počas celého prvého tehotenstva, áno, skutočne tým myslíme celých 9 mesiacov, jedla iba 5-krát! Na počudovanie mala všetky zdravotné výsledky v najlepšom poriadku a narodil sa jej zdravý a krásny syn. Počas druhého tehotenstva už síce pridala nejaké to ovocie a zeleninu, ale s jedením sa taktiež nepretrhla.

Camila a Akahi sa naučili prijímať energiu z vesmíru cez dych a tvrdia, že odkedy žijú bretariánskym spôsobom života, necítili hlad. Dvojica dokonca tvrdí, že už ani nevedia, čo tento pocit znamená. Po druhom pôrode (chvalabohu) zvoľnili tempo a rozhodli sa jesť relatívne ,,normálne“ aspoň 3, 4-krát do týždňa. Toto rozhodnutie urobili najmä kvôli svojim deťom, ktoré však do bretariánstva nenútia a nechajú ich jesť, čo chcú.

Zdroj/Foto: Youtube