V dnešnom povrchnom svete máme občas pocit, že niektorým ženám stačí len dobre vyzerať, aby to niekam dotiahli. Nie vždy sa cítime dosť dobré, máme komplexy a ,,milióny“ nedostatkov, ktoré by sme chceli zmeniť. Slobodná mamička z Manchestru však tvrdí, že práve fyzický vzhľad jej bráni nájsť si priateľa. 

26-ročná Cherelle Neille z Manchestru verí, že pekná tvár a dobrá postava jej bránia nájsť si stabilného partnera. Slobodná mamička, ktorá sa živí ako predavačka, no chcela by byť herečkou, tvrdí, že ju muži berú len ako trofej. Brunetka je vraj znechutená z toho, že ju opačné pohlavie berie len ako objekt, chcela by mužov zaujať charakterom a nie výzorom: ,,Pre mňa je vzhľad prekážkou, nikto ma nikdy nechce spoznať ako človeka. Škaredé, obyčajné ženy to majú v živote ľahšie, muža zaujmú svojou povahou. Priemerné baby skončia v dlhodobom vzťahu a ja som tá, ktorá bozkáva žaby.

,,Ľudia ma označujú za drzú a namyslenú, pritom som veľmi milý človek a rada sa smejem. Povedia mi, že si myslím, že vyzerám až moc dobre, je to smiešne,“ sťažuje si ďalej Cherelle a dodáva, že jej posledný priateľ sa s ňou chcel len fotiť a chváliť pred kamarátmi. Partnerský život však nie je jej jediným problémom. Kráska, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 53-tisíc ľudí, pravidelne dostáva urážlivé a nenávistné správy: ,,Myslíš si, že si až moc pekná, ale nie si. Choď sa zabiť,“ napísalo Cherelle neznáme dievča. To však nie je všetko!

Kvôli výzoru má slobodná mamička problém nájsť a udržať si aj kamarátov. Jediná priateľka, ktorú doteraz mala, sa urazila krátko potom, ako Cherelle obdržala komplimenty na jej vzhľad od neznámych dievčat: ,,Veľa dievčat nemá sebavedomie a namiesto toho, aby sa pochválili medzi sebou, začnú opité lichotiť neznámej osobe. Na vzťahy som teda úplne zanevrela, nechcem byť menej pekná, chcem len, aby so mnou ľudia inak jednali. Myslím si, že dnešná spoločnosť zaobchádza s peknými ženami strašne. Hovorí sa, nesúď knihu podla obalu a to jediné si aj želám aj ja.“

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram, Facebook, YouTube