Od roku 2010, kedy sa spojili televízie JOJ a Prima, aby na svoje obrazovky priniesli spoločný prejekt Československo má talent, sa v populárnej šou vystriedalo už mnoho známych osobností. Na koho sa však môžeme tešiť v siedmej sérii?

Po prázdninách nás plánujú všetky televízie zbombardovať vynovenými projektmi. Markíza šokuje veľkými zmenami vo Farme, RTVS zase prekvapuje novými kapitánmi v šou Milujem Slovensko, pričom TV JOJ za nimi ani náhodou nezaostáva. Do svojho najväčšieho kalibru – Československo má talent taktiež dosadila iné tváre, než na aké sme boli v tomto programe zvyknutí.

Ceskoslovensko ma talent

Ani Marcel Fogáč a Milan „Junior“ Zimnýkoval na pozíciách moderátorov, ani Lucie Bíla na stoličke porotkyne. Tieto osobnosti už v najnovšej sérii Československo má talent neuvidíme. Naopak, môžeme sa tešiť na menej okukané tváre.

TV JOJ vsadila karty na slovenskú herečku Lujzu Garajovú-Schramekovú a mladého muzikanta Davida Gránského, ktorí budú mať za mikrofónom hlavné slovo. Avšak o obľúbenej mamičke zo seriálu Naši sa povráva, že by mala vymeniť aj Adelu Banášovú v Milujem Slovensko. Ďalšou novinkou je Marta Jandová. Česká speváčka si už úlohu porotkyne vyskúšala napríklad aj v SuperStar či Hlase Československa, v ktorých pôsobila so známejšou Darou Rolins.

Ako bude celá nová zostava Československo má talent vyzerať? To nám ukázala na svojom Instagrame TV JOJ.

Ceskoslovensko ma talent
Zľava: Lujza Garajová-Schrameková, David Gránský, Jakub Prachař, Diana Mórová, Marta Jandová, Jaro Slávik

Zdroj/Foto: Instagram, Facebook