Neuveriteľnú šou urobila na javisku mladá moderátorka, z ktorej sa vraj rodí nová hviezda slovenského šoubiznisu. Svojim humorom odrovnala ľudí v sále, organizátori aj diváci boli z výberu nadšení!

Cez víkend sa v historických priestoroch budovy Slovenskej filharmónie konal benefičný galavečer Fashion Sparkling Charity Night. Hostiteľka večera a riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová vybrala na moderovanie tohto ročníka naozaj netradičnú nováčikovskú dvojicu. Konferenciermi noci sa tak stali známy herec Juraj Bača a menej známa, ale zato krásna, mladá, talentovaná moderátorka a modelka Jasmína Alagič.

Organizátorka Gabriela Drobová sa spočiatku svojho výberu obávala, no ich práca predčila všetky jej očakávania. Prvýkrát nedostali priestor v moderovaní známe esá, ako Leoš Mareš či Libor Bouček, no zmena sa ukázala ako viac než pozitívna. Netradičná moderátorská dvojica predviedla skutočne šou, akú nikto z divákov ani organizátorov nečakal. Obaja boli skvelí, no moderátorka, ktorá nie je v šoubiznise dlho, prekvapila všetkých naokolo. Jasmína na javisku predviedla pohotovosť, rečovú zdatnosť, inteligenciu a zábavu na úrovni. Jej slová mnohokrát spôsobili humornú situáciu, ktorá pozitívne odrovnala všetkých ľudí v sále.

S prácou moderátorov bola spokojná aj Gabriela Drobová, ktorá išla do rizika a počas programu sa obávala aj menších nedostatkov. To, čo však predviedli Juraj Bača a Jasmína Alagič, ale predčilo všetky jej očakávania, pretože boli fantastickí. Medzi hosťami sa po galavečere vraj šepkalo, že sa z dvojice stávajú nové domáce hviezdy a z Jasmíny sa rodí nová Adela Banášová, ktorá bude mať čoskoro v slovenskom šoubiznise svoje miesto. Vraj sa môže dokonca stať, že sa Jasmína stane najlepšou slovenskou moderátorkou tejto doby.

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram, Facebook