Toto už nemôžu myslieť vážne. Na Farme nastali bujaré večierky plné popíjania alkoholu, ktorý vyplavil na povrch všetky potláčané sympatie medzi súťažiacimi. Najväčšiu kauzu vyvolal pomer medzi Tatianou Brunayovou a Petrom Harezníkom.

To, čo doteraz mnohí len tušili, skrytá komera nadobro potvrdila. Bojovná fitnesska sa netají tým, že ju doma čaká priateľ s malou dcérkou, zatiaľ čo ona trávi všetok čas pod dohľadom štábu modro-žltej televízie. Napriek tomu sa neudržala a vášniam s farmárom Petrom podľahla. Záznam z celého ich pomeru nájdete >>>TU<<<.

Ako sa však zdá, kamionista Peťo jej túžby nenaplnil dostatočne. Tatiana totiž počas osláv nového farmára týždňa venovala vášnivé bozky ďalšiemu z hráčov. Do jej úst sa tentokrát dostal aj Dominik, ktorý vo vidieckej reality šou prišiel o panictvo s Michaelou Štefánikovou.

Stalo sa tak v momente, kedy sa podguražení „boháči“ rozhodli pustiť do hry s názvom „pravda alebo odvaha“. „Daj jazyk, Xene,“ vyzval neskúseného mladíka farmár Milan. Ten neskrýval udivenie, avšak skôr, než stihol zareagovať, sa na neho zadaná mamička vrhla.

Toto správanie znechutilo nielen televíznych divákov, ale aj prítomných súťažiacich. „Majú mať trošku rozumu, čo sa týka tohto. A ja napríklad na to myslím, ja nevypijem toľko, čo oni. Ja by som sa hanbila na ich mieste,“ reagovala po tomto nočnom úlete Karin Dvořáková.

Tatiana bozkávala mladého Dominika

 

Foto: YouTube, Facebook l Video: Streamable.com/YouTube