Farma sa pomaly blíži do vytúženého konca. Tretia a záverečná fáza je konečne tu, pričom jej príchod sprevádzala aj nečakaná zmena pravidiel. Najväčším šokom boli jednoznačne zmiešané duely žien a mužov, ktoré zamiešali karty vo všetkých taktikách a intrigách. Farmári tak museli siahnuť na úplné dno a na ceste za mastnou finančnou výhrou vymyslieť nový plán takzvane za pochodu.

Nie je žiadnym prekvapením, že sa do promptného plánovania pustila aj známa farmárska dvojica Táňa a Peter. Pri kutí týchto nových pikiel ich však zaznamenala skrytá kamera, a tak sa diváci dozvedeli o ich krokoch v hre.

Silnej dvojke škrípe v zuboch priateľstvo Milana Vysokaia s Dominikom Porubským, ktoré má byť podľa ich slov čisto účelové, aby sa vďaka vzájomnej podpore dostali priamo do finálového večera. Zdá sa však, že tieto plány im chce Brunayová a Harezník mierne skomplikovať tým, že sa zamerajú práve na Milana.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako sme vás však nedávno informovali, Milanove meno padlo ako tip na víťaza zo slov Juraja Solčanského, a tak je pravdepodobné, že sa ocitol vo finálovom rozstrele práve on. Znamenalo by to koniec pre Peťa v prípade, že si ho zvolí do chlapského duelu, ak sa ich herné plány dovtedy nezmenia.

 

Zdroj/Video: Streamable.com/YouTube | Foto: YouTube, TV Markíza, Facebook/Farma