Len nedávno šokovala všetkých svojimi skutočne zvodnými zelenými šatami, ktoré viac ukazovali ako zakrývali a už Jennifer Lopez púta pozornosť ďalším uleteným módnym kúskom. Dali by ste si toto na seba?

Z času na čas sa na ulici objaví dievčina, ktorá si neustráži spodné prádlo, a to potom nevkusne vytŕča z nohavíc. Poviete si, že si to nevšimla, neuvedomila a predpokladáte, že takto nechodí po svete zámerne. Omyl. Jennifer Lopez (49) povýšila trčiace „tangáče“ na módny trend!

Biela, vpredu nariasená blúzka, dlhé vlasy, dokonalé nechty, množstvo reťazí a retiazok, výrazné okrúhle náušnice a to všetko podčiarknuté širokými sivými nohavicami. Na tomto všetkom by ešte nebolo nič zvláštne, keby z elegantných nohavíc nevykúkali vysoko vykrojené tangá. Ak sa pozriete bližšie, nejde o nedopatrenie. Vytŕčajúca časť spodnej bielizne je totiž z rovnakého materiálu ako nohavice a vyzerá to, že je dokonca ich súčasťou.

Jennifer sa takto vybrala natáčať nový videoklip v Miami a hneď na seba strhla stovky pohľadov. Kým nový módny kúsok sa u fanúšičiek s porozumením nestretol – na Instagrame polemizujú o tom, či tu ešte ide o módu alebo nevkus, mužskí obdivovatelia naopak v hodnotení až tak prísni nie sú a speváčkine nohavice sa im poriadne páčia.  Navyše J. Lo si takýto výstrelok stále môže dovoliť. Ale posúďte samé – pôsobí to pohodlne?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: people.com | Foto: Instagram