Tatiana Brunayová sa na Farme zblížila s dvomi súpermi – kontroverznou Michaelou Štefánikovou a kamionistom Petrom Harezníkom. Po pár dňoch na statku a následnom odvysielaní určitých epizód si tak diváci vytvorili názor, že je medzi ňou a vtipným kamionistom niečo viac. Obaja to však urpútne popierali. 

Len pár dní po Táninom oficiálnom odchode z reality šou v dueli proti Martinovi Šmahelovi to ale tmavovlasá ex-farmárka nevydržala a prehovorila o jej vzťahu s partnerom, ktorý ju počas celého natáčania jubilejnej série čakal doma.

Farma 10

Ako sme vás už skôr informovali, po záberoch, kde mala Táňa blízko k farmárovi Petrovi, vypukla na verejnosť nečakaná novinka. Brunayovej partner totiž na sociálnej sieti avizoval ich spoločné zásnuby, čo jednu časť fanúšikov prekvapilo a tú druhú pobúrilo.

Ako sa však zdá, i tejto rozprávke nadobro odzvonilo. Čerstvo vyradená tmavovláska totiž priznala, že sa žiadna svadba v blízkej budúcnosti nekoná. „Nebudem sa vydávať,“ Tatiana potvrdila v rozhovore s Michaelou. „Ešte sa nenašiel ten schopný ženích,“ dodala, čím naznačila možnosť ukončenia vzťahu s jej partnerom. Následne však túto informáciu potvrdila, keď sa jej neznámy fanúšik spýtal, či je stále vo vzťahu. „Nie,“ Brunayová stroho odpovedala, a tak rozchod oficiálne potvrdila.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram | Foto: YouTube, Instagram/Farma