Tatiana Brunayová sa po historicky prvom zmiešanom dueli s Martinom Šmahelom musela s reality šou Farma rozlúčiť. Zo silnej trojky, ktorú tvorila s Miškou Štefánikovou a Petrom Harezníkom, tak zostal o finančnú výhru bojovať už len vtipný kamionista. S Petrom sa však kučeravá športovkyňa na statku poriadne zblížila.

Počas Táninej účasti v priestoroch natáčania si mnohí diváci aj ich súperi kládli jasnú otázku – čo medzi ňou a Petrom skutočne je? Zatiaľ čo obaja zaryto tvrdili, že ide len o priateľský vzťah spojený s taktikou, verejnosť v nich videla nový farmársky pár, a to napriek tomu, že Táňu čakal doma partner s dcérkou.

Keďže je verejne známe, že Farma X bola oficiálne dotočená a všetci súťažiaci sú už v teple domova, väčšinu divákov zaujíma jediné. Ako to je dnes medzi obávanou dvojicou? O tom tesne po odvysielaní duelu prehovorila samotná Brunayová po tom, čo ju v komentároch osočila neznáma žena.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Farma 10

S Peťkom pokračujete v “taktizovaní” aj doma?“ Znela ironická otázka, na ktorú kučeravá ex-farmárka odpovedala jasne. „Sme kamaráti rovnako ako s ostatnými,“ uviedla veci na pravú mieru. „Ležať v jednej posteli zakázané neni. Bolo nás viacero takých,“ fitnesska dodala na záver, pričom pod danou fotografiou nechýbalo srdiečko od samotného Harezníka.

Všetky informácie o dueli Táni s Martinom nájdete >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Tatiana Brunayová | Foto: TV Markíza, Instagram/Tatiana Brunayová