Táňa Pauhofová sa v umeleckom svete pohybuje od detstva, no svoje súkromie si prísne stráži. Minulý rok sa jej dokonca podarilo utajiť vlastnú svadbu. V bielej róbe ju však teraz verejnosť môžu vidieť pri úplne inej príležitosti.

V polovici marca sa fanúšikovia konečne dočkali pokračovania úspešného filmu Šťastný nový rok, ktorý nesie podtitul Dobro došli. Aj tentokrát sa hlavných hrdiniek zhostili obľúbené slovenské herečky Táňa Pauhofová, Gabika Marcinková, Antónia Líšková a Zuzana Norisová.

Príbeh filmu sa začína na Silvestra, keď Ján Koleník ako Marek požiada Táňu Pauhofovú alias Hanu o ruku. Jej súhlas rozpúta vtipný kolotoč udalostí predchádzajúcich ich svadbe v nádhernom prímorskom prostredí v Chorvátsku.

Práve pri tejto príležitosti si krásna ryšavka obliekla biele luxusné šaty, ktoré doplnila rovnako slávnostnou čelenkou. Na životnej udalosti, samozrejme, nemohli chýbať družičky a tejto úlohy sa zhositli Hankine najlepšie kamarátky. Dievčatá vsadili na jemné pastelové farby a hoci nezvolili rovnaký typ outfitu, spolu vyzerali dokonale.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TS, Instagram/stastnynovyrokfilm