Tatiana Brunayová a Peter Harezník sa vďaka svojmu „taktickému“ vzťahu zapísali do histórie Farmy ako jeden z najkontroverznejších „párov“ drsnej reality šou. Svojím verejným vystupovaním dvojica pobúrila celé Slovensko, keďže sa netajila tým, že mala k sebe poriadne blízko. 

V čase vysielania Farmy X sa zadaná Tatiana častokrát stávala terčom drsnej kritiky kvôli tomu, že pred televíznymi kamerami neskrývala náklonnosť ku kamionistovi a ex-farmárovi Petrovi Harezníkovi. A to či už taktickú, alebo tú priateľskú. Doma ju totiž čakal priateľ a malá dcérka.

Dnes už je však všetko inak. Brunayová vo veľkom finále potvrdila rozchod a zrušenie zásnub s partnerom, pričom sa následne rozrozprávala i druhá strana. Tánin bývalý priateľ konečne prehovoril o tom, ako to medzi nimi dnes funguje, pričom si o ich malej vojne môžete prečítať >>>TU<<<.

Ako sa však zdá, nával kritiky pociťuje farmárske duo aj po ukončení reality šou. Nedávno totiž Peter publikoval spoločný záber s Táňou, kde si zo strany divákov Farmy vyslúžil nechutnú vlnu neprajných komentárov. Uf, tak tomuto hovoríme náklad…

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kritika divákov pod ich spoločnou fotografiou

Foto: Instagram/ Peter Harezník