Charizmatickému talianskemu modelovi a blogerovi Marianovi di Vaiovi sa zmení život. Dôvodom je jeho prvý, ešte nenarodený syn, ktorého nosí pod srdcom jeho manželka Eleonora.

Mariano, ktorý študoval herectvo na newyorskej filmovej akadémií, je známy taliansky model, ktorý sa modelingu venuje od svojich 18. rokov. Okrem toho, že spolupracuje so svetoznámymi módnymi domami, ako Roberto Cavali, Hugo Boss, Tomi Hilfiger či Omega, si v roku 2012 založil vlastný blog a digitálny časopis, ktorý je venovaný móde a životnému štýlu. Práve tu zaznamenáva svoje postrehy zo života a vízie, ktoré sa stali inšpiráciou pre mnohých Talianov a ľudí z celého sveta.

V roku 2015 sa Mariano oženil s krásnou Eleonorou Brunacci, s ktorou si povedal svoje ,,áno“ na zámku Procopio v Taliansku. Ako sa však zdá, už onedlho nebude sympatická dvojica osamelá, ale pribudne k nim malé bábätko. Eleonora je totiž v piatom mesiaci tehotenstva a keďže sú obaja budúci rodičia módnymi blogermi, ani v tomto období ich života nezaháľajú a Instagram zaplavujú štýlovými fotografiami.

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: www.mdvstyle.com