Mladý muž menom BC sa rozhodol venovať svojej priateľke Taylor NAJLEPŠÍ DEŇ JEJ ŽIVOTA. Prečo? Len tak! Žiadne narodeniny, žiadne požiadanie o ruku. Bolo to len preto, že ju proste miluje. Tomu hovoríme PRIATEĽ ROKA!

BC je mladý a talentovaný filmár, ktorý prostredníctvom cestovania a filmovania rozpráva príbehy rôznych zaujímavých, a pritom obyčajných ľudí, príbehy, o ktorých by mal podľa neho svet určite vedieť. Tentokrát sa však rozhodol pre spoluprácu s tvorcami z ,,Yes Theory“, ktorí sú známi svojim vlastným Youtube kanálom. O tom, čo sa deje, však nemala jeho priateľka Taylor ani nejmenšie tušenie.

BC a jeho partia sa spolčila so spolubývajúcou ,,obete“, ktorá im počas celého dňa posielala ich aktuálnu polohu a taktiež točila online vlog, aby boli dokonale zaznamenané všetky Taylorine reakcie.

A ako to celé dopadlo? Do akcie zapojil tím ľudí náhodných okoloidúcich, ktorých presvedčili, aby nič netušiacej Taylor odovzdávali rôzne prekvapenia v podobe obeda zadarmo, nákupnej poukážky v hodnote 500 $ do jej obľúbeného značkového obchodu, ruže či náhodný odvoz v Rolls-Royce. A čo bolo pomyselnou čerešničkou na torte? Krabica plná šteniatok a záverečný romantický výlet vo dvojici v Rolls-Royce! :)

Takže pre všetky z nás, ktoré sme zúfali, tu je jasný dôkaz o tom, že dokonalí chlapi ešte nevymreli! ;)

Zdroj: Youtube