Najúspešnejšia slovenská influencerka v pondelok oslavovala 31. narodeniny a k sviatku jej všetko najlepšie priali nielen najbližší, ale aj stovky fanúšikov. Zuzane Plačkovej, samozrejme, zablahoželala i jej kamarátka Sandra, ktorá na Instagrame uverejnila ich spločnú fotku z minulosti.

Charizmatická podnikateľka sa už čoskoro stane mamou prvého potomka. Zuzana Plačková sa aj počas tehotenstva o svoj vzhľad patrične stará a potrpí si na to, aby do spoločnosti vyrazila vždy dokonale upravená.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Influencerka sa nikdy netajila tým, že má za sebou estetické zákroky, ktoré z nej urobili úplne inú ženu. To ako, tmavovláska vyzerala ešte pred plastikami, jej pripomenula najlepšia kamarátka Sandra starším záberom.

„Všetko naj mojej beštii, sestre, kamoške, podpore a budúcej skvelej matke. Queen Plačková, všetko, čo si chcela, už máš, tak len si to udrž a ostaň taká trúba, aká si celý život. A vďaka Bohu, že starneme do krásy, pozdravujem plastických chirurgov. Ľubkám ťa, happy bday,“ napísala Alexandra Zuzke k narodeninám.

plackova

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova