Je tomu len zopár týždňov, čo raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský podľahol čaru moderátorke Fashion TV a šou Česko Slovensko hľadá Superstar, Jasmine Alagič. Sympatická dvojica síce svoju lásku spočiatku skrývala za zatvorenými dverami, avšak po odhalení sa neštítia ani sladkých prejavov náklonnosti.

Kto by to bol povedal, že najúspešnejší slovenský raper je taký romantik? Po tom, ako Rytmus zverejnil na sociálnej sieti informáciu o tom, že tvorí pár s krásnou Jasminou Alagič, dnes sa už nebojí svoju lásku prejavovať plnými dúškami.

28-ročná brunetka sa stala tvárou talentovej súťaže Superstar, kde spolu s Leošom Marešom sprevádzala divákov TV Markíza a TV Nova priamymi prenosmi. Jej prácu poctivo sledoval i 41-ročný raper, ktorý si kedysi zasadol aj do porotcovského kresla a postaral sa o postup dnes mimoriadne úspešnej Celeste Buckingham.

„Som na teba moc hrdý, ako si to zvládla,“ odkázal raper svojej láske prostredníctvom Instastorky, do ktorej pridal fotografiu s priateľkou a výstižným odkazom. No nie sú rozkošní? :)

Zdroj: Instagram/Rytmus