Kto by si nepamätal na nezabudnuteľný seriál ,,Zúfalé manželky“, kde osudy susediek, žijúcich na predmestí, žali úspechy po celom svete? Nepredvídateľné peripetie Gabrielle, Susan, Bree a Lynette sledovali milióny žien a snímka, ktorá sa dočkala 8. sérii, sa stala doslova fenoménom.

Jednu z hlavných predstaviteliek Gabrielle Solis stvárnila populárna herečka a najlepšia kamarátka Victorie Beckham, Eva Longoria. Táto drobná, len 157-centimetrov ,,vysoká“ kráska s mexickými koreňmi, bola známa najmä svojou ultraštíhlou líniou a mimoriadnym dbaním o svoj zovňajšok. Zdá sa, že dvakrát rozvedená Eva dnes konečne našla harmóniu a šťastie u svojho tretieho manžela Josého Bastóna, čo sa odzrkadlilo aj na jej postave. Päť rokov od skončenia nakrúcania „Zúfaliek“ sme ju mohli vidieť len v menších úlohách, a tak si pokojný život vychutnáva plnými dúškami. Fanúšikovia na sociálnych sieťach si však všimli, že herečka sa trošku ,,zaguľatila“, čo dali Eve pocítiť mnohými hanlivými komentármi.

  • ,,Si tlstá, rob so sebou niečo!“
  • ,,V Zúfalých manželkách si bola štíhla a teraz vyzeráš, že si zúfalšia než kedykoľvek predtým!“
  • ,,Namiesto hrania si začala jesť?“
  • ,,Kedysi si bola ako prútik, dnes ledva zapneš šaty. Skús voľnejšie oblečenie..“

Áno, aj takto zneli negatívne komentáre na Evu Longoriu, ktorá má však podľa nás perfektnú postavu. A čo vy? Pristane to podľa vás Eve aj s ,,pár kilami navyše“?

Eva Longoria v čase nakrúcania Zúfalých manželiek

Eva Longoria dnes

Foto: Instagram, Twitter, wallpaperswide.com