Je to tu! Dve najmedializovanejšie ženské mená slovenského šoubiznisu sa opäť stretli na Dni otvorených dverí Markízy. Z dlhoočakávaného momentu bola napätá celá televízia – ako to nakoniec dopadlo? Z pohľadov Dary a Jasminy sa dalo vyčítať úplne VŠETKO!

Pri príležitosti Dňa otvorených dverí televízie Markíza sa stretli sokyne, ktoré spája spoločný chlap – Rytmus. Historickú udalosť okamžite zdokumentovali miestni fotografi.

Dara sa Rytmusovi nečuduje

Ešte keď bol vzťah Rytmusa a Jasminy v plienkach, Dara poskytla na brunetkinu adresu krátke vyjadrenie. „Veľmi sympatické, normálne dievča. Žiadna vypatlaná kráska. Ja by som sa do nej zamilovala tiež, takže sa Patrikovi vôbec nedivím, že ju registruje,“ prezradila blondínka netušiac, do akých závratných rozmerov sa ich románik časom nafúkne. (Prečítajte si Darinu celú reakciu na Jasminu Alagič —> TU).

jasmina dara rolins

Inšpiratívna ikona

Jasmina Alagič vzliada k svojej predchodkyni s rešpektom a obdivom. „Dara je takou ikonou, že ju má každý v hlave. Považovala som ju vždy za veľmi inšpiratívnu, milú a rozumnú ženu,“ prezrádza sympatická brunetka o Dare Rolins. (Prečítajte si viac Jasmininom názore na Daru —> TU). „Keď sme sa zoznámili, ešte som nebola s Patrikom, ale som presvedčená o tom, že keby som ju stretla aj dnes, nemala by som s tým absolútne žiaden problém,“ predpokladala moderátorka Fashion Tv – nemýlila sa?

Podľa týchto záberov vidíme, že celá nevraživosť a rivalita medzi kráskami bola len výplodom slovenského bulváru. Ich náhodné stretnutie bolo plné úprimných úsmevov a predpokladáme, že už sa kvôli kontroverznému raperovi nepobijú.

Fotografie zo stretnutia >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk, čas.sk, pluska.sk | Foto: Instagram, Facebook