Speváčka Monika Bagárová je mladá a krásna žena, ktorej však šťastie v láske veľmi nepraje. Len nedávno dala zbohom svojmu slovenskému krásavcovi, Dávidovi, za ktorým jej však srdce, veru, nejde puknúť od žiaľu. Na fotkách žiari jasnejšie ako lampa na výsluchu.

Dámy, ako riešite rozchody? Oddáte sa žiaľu, ktorý naďalej živíte prezeraním si fotografií zo starých dobrých časov? Prilievate olej do ohňa sledovaním Denníka Bridget Jonesovej a do uší si nalievate smutné pesničky o láske? Možno vo vás vzkrsne ešte silnejšia emócia ako je smútok – vaším zmyslom začne z ničoho nič vládnuť hnev a v záchvate spálite všetky artefakty po bývalom, ešte aj prestieradlo, ktoré vonia od jeho vody po holení.

Monika Bagárová nepatrí ani do jednej zo spomenutých skupín. Bývalá Superstariska má len 23 rokov, a tak si uvedomuje, že celý život má ešte pred sebou. Vzťah, ktorý nefunguje, predsa nebude umelo udržiavať, a tak sa rozhodla spraviť významný kroksvojmu slovenskému priateľovi Dávidovi ukázala dvere von z jej srdca! Z Instagramu vymazala všetky jeho fotografie ako spečatenie svojho rozhodnutia.

Speváčka sa rozhodne nehodlá stiahnúť do úzadia a márniť svoj čas. Svoj profil na Instagrame zaplavuje fotografiami, na ktorých sa vyškiera od ucha k uchu – na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že za Dávidom nepadla ani len jedna slzička. Ako to všetko zvláda? Žeby bol v hre iný princ na bielom koni?

Ako sa Monika vyjadrila pre portál Extra.cz, nikto tretí v tom nemá prsty. „Proste to nefungovalo,“ podáva stručné vysvetlenie. Nuž, šťastie si tvoríme sami a Monika si jednoznačne nadrobila na úžasné zajtrajšky. Ak sa bude aj naďalej takto krásne usmievať, pod balkónikom si čoskoro nájde svojho Rómea.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram