Herečka, moderátorka a spisovateľka, no najmä matka dvojičiek Kristína Tormová (predtým Farkašová) sa ocitla na prehliadkovom móle. Aspoň na chvíľu si tak vyskúšala pocit, aké je to byť modelkou, kráčať pred očami mnohých ľudí a snažiť sa vyzerať neodolateľne. 

Aktuálna hviezda seriálu Som mama sa zaradila k mnohým známym osobnostiam, ktoré predvádzali na Bratislavským módnych dňoch. Kristína si svoju novú rolu pochvaľovala a príležitosť predvádzať modely pre Michaelu Luptákovú, módnu návrhárku a štylistku, naozaj ocenila. Dokonca sa na ňu aj poctivo pripravovala v snahe vyzerať čo najlepšie. Na Instagrame sa totiž vyjadrila, že kvôli tejto príležitosti absolvovala len raňajky a následne stavila na sťahujúce spodné prádlo, ktoré zakrylo nežiaduce partie.

A síce sa na móle vyskytli i omnoho mladšie modelky, herečka vyzerala očarujúco, pričom sa určite nemusela za nič hanbiť. Práve naopak – mnohým prítomným či fanúšikom neunikli jej krásne nohy, ktoré si vyslúžili samé chválospevy. A my sa pripájame. „Klobúk dole“!

Zdroj: instagram/kristinatormova | Foto: instagram/pixabay