Tretie kolo hudobnej šou Tvoja tvár znie povedome bolo opäť plné prekvapivých momentov. Prvý šok zažili diváci v momente, ako Dárius Koči alias Justin Bieber zadelil na pódiu horúci bozk porotkyni Zuzane Fialovej, a druhý pri poslednom vystúpení, ktoré tentokrát padlo na neuveriteľnú premenu Jasminy Alagič. 

Tí, ktorí mali voči exotickej kráske predsudky a báli sa, ako sa so svojím účinkovaním v šou Tvoja tvár znie povedome popasuje, ostali milo prekvapení. Jasmina Alagič totiž už v prvom kole ako raperka Missy Eliot ukázala, aký obrovský talent sa v nej skrýva, a že nám v obľúbenom programe toho zo seba ešte určite veľa odhalí. A tak sa aj stalo.

Jasmina Alagic

Jasmina bodovala

Po tom, ako sa tvár Fashion TV minulý týždeň bravúrne zhostila speváčky Camily Cabello, v treťom kole všetkým vytrela zrak ako česká speváčka Věra Bílá. Jasmina šokovala nielen neuveriteľnou premenou, na ktorej maskéri pracovali 5 hodín, ale aj spevom. Rytmusova priateľka tak včera večer zo šou odišla ako absolútny víťaz.

Jasmina Alagic

Z moderátorkinho vystúpenia bola úplne hotová aj jej kolegyňa Mária Bartalos, ktorá v uplynulý večer vystúpila ako Meghan Trainor. Hviezda seriálu Oteckovia sa pri Jasmininom čísle dokonca rozplakala, čo priznala v momente, ako jej dávala body. „Ja som revala,“ nehanbila sa priznať Mary, pričom sa následne otočila k „Věre Bílej“ a svoje pocity zopakovala. „Plakala som.“ Dojala Jasmina Alagič aj vás?

Jasmina Alagič ako Věra Bílá

 

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook, Instagram, YouTube