Adela Banášová patrí nepochybne k československej moderátorskej špičke. Predtým, ako sa však sympatická blondínka dostala k mikrofónu, skúšala aj modeling. Najnovšia titulka českého magazínu je dôkazom, že by sa uplatnila aj pred objektívom!  

Adela Banášová patrí k najvýraznejším osobnostiam nášho šoubiznisu a tak sa niet čo čudovať, že ju na obrazovkách vídame pomerne často. Jej príjemné vystupovanie a vtipný prejav si zamilovalo množstvo ľudí, nie každý však vie, že sympatická blondínka kedysi skúšala šťastie aj v modelingu.

Ešte ako 16-ročná sa dostala do celoslovenského finále prestížnej modelingovej súťaže Elite Model Look. Cestu jej však skrížila práca redaktorky v markizáckom Teleráne a neskôr aj vo Funrádiu. Podľa vlastných slov berie toto obdobie ako milý úlet, vďaka ktorému pochopila, že modeling nie je cesta, ktorou sa chce uberať.

Napriek tomu, že Adela zanechala cestu modelingu, dlhé roky je múzou pre mnohých fotografov či návrhárov, akým je napríklad Fero Mikloško. Dlhonohá blondínka zdobí aj májové číslo českého lifestylového magazínu Grade a musíme skonštatovať, že na fotografiách vyzerá famózne. O tie sa postaral šikovný Lukáš Kimlička v spolupráci s kaderníkom Jánom Molnárom. Treba povedať, že slovenské duo odviedlo skutočne dobrú prácu a Adela nikdy nevyzerala lepšie, veď posúďte samé. :-)

Zdroj/Foto: Facebook, Instagram (Lukáš Kimlička, grade_magazine), YouTube