Od veľkolepého finálového večera kontroverznej Farmy X už ubehol týždeň. Minulý víkend sme sa tak dozvedeli meno nového kráľa vidieckej reality show, ktorým sa stal mladý Dominik Porubský. Ten si po skončení súťaže užíva život naplno, pričom sa spolu s bývalými spolubojovníkmi zúčastňuje búrlivých akcií.

O tom, že desiata séria markizáckej šou bola v mnohých smeroch výnimočná, niet pochýb. Okrem „bežných“ ľudí sme totiž mali možnosť sledovať aj príbehy známych celebrít, ktoré sa taktiež popasovali s neľahkými podmienkami. Hoci sme boli neraz svedkom vyhrotených situácií – po vypnutí kamier sa zdá, že poniektorí farmári v rybárskej osade nadviazali skutočne pevné kamarátstva.

farma

Po skončení hry sa to na sociálnych sieťach hemží samými zaujímavými fotografiami, ktoré naznačujú, že exfarmári si užívajú novopečenú slávu plnými dúškami. Ufúľané tvár či staré farmárske handry nechali za bránami zničenej osady a najnovšie sa tak prezentujú v poriadne divokých outfitoch. Obzvlášť dámy v reálnom živote svojim vzhľadom doslova vyrážajú dych!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

farma

Populárna banditka Daniela Urbanová len pred malou chvíľou zverejnila záber, ktorý zaskočil nejedného fanúšika. Milovaní farmári sa totiž tento víkend hodili do gala a vo veľkom štýle.si vyrazili z kopýtka

Čerstvý víťaz Dominik sa ale možno až priveľmi túli k sebavedomej Karin Dvořákovej, čo mu už zopár odvážlivcov aj stihlo naznačiť. „Domino, to kde držíš tu Kajku? Viac dozadu si mal dať tú ruku a pritlačiť,“ zažartoval jeden z komentujúcich. „Dominik, kam si siahal?“ neodpustil si štipľavú otázku ďalší fanúšik. Pri pohľade na extravagantnú fotku vám hneď bude jasné, že mladý kráľ Farmy si fotenie s očarujúcimi kočkami skutočne užíval :)

farma

farma

Zdroj: Instagram/Urbanovadada | Foto: Instagram/Urbanovadada, Karinnett, _Porubskydominik